Firma AKSON Elektro działa na rynku od ponad 16 lat w obszarze kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie instalacji teletechnicznych oraz specjalistycznych systemów bezpieczeństwa, sterowania i kontroli. Zajmujemy się zarówno projektowaniem jak i wykonawstwem. Nasze doświadczenie w zakresie realizacji dużych przedsięwzięć, wiedza specjalistyczna oraz umiejętność łączenia wysokospecjalistycznych, innowacyjnych technologii uzyskały rekomendację czołowych firm budowlanych, takich jak Skanska czy Budimex. Realizujemy takie obiekty jak szpitale, szkoły, centra handlowe, biura, magazyny, hale produkcyjne. Sukces naszej firmy to efekt pracy i zaangażowania naszych pracowników.
W chwili obecnej zatrudnimy:

MECHANIKÓW PRZEMYSŁOWYCH

Zakres zadań dla stanowiska:
Od kandydatów oczekujemy:
Oferujemy:
CV proszę przesłać na adres: praca@akson.com.pl z dopiskiem "Mechanik"
Telefon kontaktowy: 518 899 290
www.akson.com.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli na dokumentach aplikacyjnych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowym podawanych w dokumentach aplikacyjnych przez AKSON ELEKTRO SP. Z O.O., UL. ZACISZE 3, 65-775 ZIELONA GÓRA, w celu prowadzenia rekrutacji z moim udziałem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podawanych w dokumentach aplikacyjnych przez AKSON ELEKTRO SP. Z O.O., UL. ZACISZE 3, 65-775 ZIELONA GÓRA, w celu prowadzenia rekrutacji przyszłych z moim udziałem. Jednocześnie informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych podawanych w dokumentach aplikacyjnych będą AKSON ELEKTRO SP. Z O.O., UL. ZACISZE 3, 65-775 ZIELONA GÓRA. Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które osoba się ubiega. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a zakres przetwarzanych danych wynika z przepisów prawa, tj. Kodeksu pracy. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody (jak np. dane kontaktowe). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Przetwarzanie odbywa się wyłącznie przez okres potrzebny do przeprowadzenia rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez 6 miesięcy. Po tym okresie dane osobowe są usuwane. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Ma Pani/Pan prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie, do usunięcia danych, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania. W tym celu należy się skontaktować z Administratorem Danych Osobowych.